יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות הן למעשה שיטת עבודה פופולרית ואפקטיבית במיוחד בתחום איטום גגות. יריעות ביטומניות למעשה החליפו באופן כמעט מוחלט את הזיפות המסורתי והישן שכולנו מכירים. 

איטום באמצעות יריעות ביטומניות הינה שיטה ייחודית ומתקדמת ואף אפקטיבית יותר אשר נשמרת לאורך שנים רבות. כמו כן, חשוב במיוחד לבדוק את טיב האיכות של יריעות ביטומניות ולבדוק כי הן עומדות באופן גורף בכל התקנים בישראל.  

א.א רפאל זיפות ואיטום גגות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בזיפות ואיטום גגות, יריעות ביטומניות, זיפות גגות בטון ועוד מגוון רחב של שירותים שונים. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה ולהעניק לכל לקוח שירות אדיב, אישי ומקצועי, ללא פשרות, וברמה גבוהה ביותר. 

כמו כן, החברה מתמחה בשירותי איטום גגות על ידי יריעות ביטומניות, יריעות ביטומניות במרכז, יריעות ביטומניות בשפלה, יריעות ביטומניות בשרון ועוד.

גלריית תמונות

יריעות ביטומניות במרכז

איטום על ידי יריעות ביטומניות במרכז הינה מלאכה מורכבת ולא פשוטה כלל, אשר דורשת איש מקצוע בעל ניסיון והתמחות בתחום, על מנת להבטיח כי התוצאה תהיה עמידה ואיכותית. בשונה מזיפות רגיל, היריעות למעשה גמישות ולכן תנועות באדמה אינן גורמות לאף שינוי או נזק ביריעה. ניתן לראות כי בשנים האחרונות שיטת איטום זו הפכה להיות פופולרית ומבוקשת יותר הן בקרב לקוחות והן בקרב אנשי מקצוע. חברת א.א רפאל זיפות ואיטום גגות עובדת רבות עם יריעות מסוג זה ומספקת שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לקהל לקוחות רחב במיוחד. 

יריעות ביטומניות בשפלה

איטום על ידי יריעות ביטומניות בשפלה למעשה יוצר שכבה אחידה ואטומה אשר מונעת חדירת מים. בעקבות האחידות והגמישות של היריעות, הדיוק הינו איכותי וגבוה במיוחד, זאת ביחס לזפת. כמו כן, היריעות מונעות חדירה של קרני UV ובכך למעשה מורידות את הצורך בחידוש שנתי.

יריעות ביטומניות בשרון

א.א רפאל זיפות ואיטום גגות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בזיפות ואיטום גגות, יריעות ביטומניות, זיפות גגות בטון ועוד מגוון רחב של שירותים שונים. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה ולהעניק לכל לקוח שירות אדיב, אישי ומקצועי, ללא פשרות, וברמה גבוהה ביותר. כמו כן, החברה מעניקה שירותי איטום גגות מקצועי ואיכותי על ידי יריעות ביטומניות בשרון. 

גלריית תמונות

מידע נוסף:
דילוג לתוכן